DZENTELMENI-AK-NICTU

Forum klanu....

Liga Niezwykłych Dżentelmenów

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-09-16 14:38:48

Ice_Gust_PL

LXG

9447944
Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 18
Punktów :   

koniec z niemysleniem!

Piszę ten krótki tekst, ponieważ zaczęło mnie doprowadzać do szału kilka rzeczy. Może zacznę od Zbrojowni Klanowej, dalej nazywanej "ZK". Pomyślcie co do niej wrzucacie! Jak widzę ten cały złom, który się tam znajduję, to zastanawiam się, co Wy w ogóle robicie w tej grze? Na przykład takie przedmioty, jak: Amulet Występku, Kolcze Spodnie, Dobra Szturmowa Czapka, czy Amulet Szaleńca, są to rzeczy, które można kupić niemal za bezcen na aukcji, ale niektórym się nie chce wydać nawet 50 pr jakiś czas temu widziałem, jak ktoś wrzucał inne śmieci, bez sufów i prefów Ludzie opanujcie się! Do ZK wrzucajcie rzeczy, które pomogą np. się rozbudować, farmić etc. ale kolcze spodnie, to już chyba lekka przesada, pomijam w tym momencie np. zwykłe magnum w ZK.
Druga rzecz, to krew i obecność na oblegu. Wiem, zdarzają się różne sytuacje, niekiedy w prawdziwym życiu jak i w grze, sam nawet nie świadomie kretyńsko sobie zająłem pustaka w 4s, dzięki czemu byłem równo jechany przez frajerów z 30 lvl i wypróżniany całkowicie z krwi, która mi się odnawiała w tempie 5l/h Zdaję sobie sprawę, że wszystko może się zdarzyć, ale wypadałoby się postarać! Teraz i tak już jest lepiej w porównaniu do czasu, gdy ok. 5-7 osób na klan było bez krwi.
Trzecia rzecz to usystematyzowanie wiadomości. W poprzednim klanie to wprowadziłem i się sprawdzało, chociaż klan upadł (to akurat lider olał sprawę). Proste dopisanie w temacie [SPAM] uprawnia Cię do wywalenia wiadomości bez czytania. Wiem, że niektórych wkurzają wiadomości typu "ale miałem dropa!!!", chociaż do nich nie należę . Uważam, że pisanie "wziąłem szczęście" są bez sensu. Jeżeli tak chcecie, to gdy robicie karawanę tylko napiszcie, kiedy się kończy, żeby nikt was nie rozebrał, a w temacie wiadomości na początku napiszcie[LUCK] . I jeżeli to będzie wiadomość o pożyczeniu czegoś z ZK, to piszcie po prostu w temacie wiadomości [ZK]<TEMAT WIADOMOŚCI>

Myślę, że to tyle Byłbym rad, gdybyście to wszyscy przeczytali i zaczęli się stosować. Wtedy wszyscy będziemy grać bez nerwów, dzięki którym odeszło od nas parę niezłych wampirów i każdemu będzie się milej współpracowało.

Pozdrawiam, Ice_Gust_PL

PS. Przydałaby się funkcja zbrojmistrza, który by decydował co wywalić a co trzymać i dawał znać zastępcy, lub szefowi. Zgłaszam się na ochotnika

Ostatnio edytowany przez Ice_Gust_PLvigraf.krkow (2008-09-16 15:27:00)

Offline

 

#2 2008-09-16 22:11:34

Horadrim

Admin

8364881
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Zarejestrowany: 2008-09-15
Posty: 48
Punktów :   

Re: koniec z niemysleniem!

Ja osobiście uważam to za bardzo dobre propozycje.

Funkcja Zbrojmistrza i tagowanie wiadomości.
Ja bym to widział tak:

[Szef]---Absolutny obowiązek czytania wszystkich wiadomości
[ZK]----czytamy wiadomości aby wiedzieć co w trawie piszczy
[Spam]--Możemy ale nie musimy czytać


Mam nadzieję że każdy się wypowie w tej spraw i razem ustalimy co i jak aby nam się wspólnie lepiej grało i bez nerwów.
Bo czym więcej propozycji i pomysłów tym bardziej można wybrać sensowne rozwiązanie.


http://img261.imageshack.us/img261/7618/nowe2kr1.gif
GG.8364881

Offline

 

#3 2008-09-16 22:14:03

azazlell

LXG

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 12
Punktów :   

Re: koniec z niemysleniem!

Zgadzam się z przedmówcą.  Popieram kandydaturę kolegi IceGuest'a na zaszczytną funkcję Zbrojmistrza

A tak na poważnie to każdy mógłby napisać co posiada przydatnego i może wrzucić do ZK. Wtedy tylko się poprosi o jakiś itemik i już

Pozdrawiam


....ok, już jest wypożyczalnia, sorry za niedowidztwo )

Ostatnio edytowany przez azazlell (2008-09-16 22:15:45)

Offline

 

#4 2008-09-18 19:27:24

arabell3

Admin

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 13
Punktów :   

Re: koniec z niemysleniem!

Bardzo dobry pomysł. Panie kolego Ice będziesz zbrojmistrzem. Pozostało nam tylko jeszcze parę zmian. Funkcje masz ale po zmianach.
Ps/ A te kolcze spodnie to moje. Pożyczyłem morgainie. Fakt powinna sobie kupić. Ale spokojnie panowie niedługo odsiejemy ziarno od plew.
Żartuję po prostu jak wszystko się uda utworzymy swoja Akademię gdzie będą kierowani gracz mniej aktywni:)).
A później jak będą dalej mało aktywni to się utworzy dla nich szkołę a jak to nie pomoże to przedszkole a potem zostanie już tylko żłobek i....łono mamusi. Aha no i jąderka tatusia. (Fajna nazwa będzie: OFICJALNE JĄDERKA TATUSIA KLANU DŻENTELMENI.)))Dalej już ich chyba nie można cofnąć:))))
pozdrawiam.

Offline

 

#5 2008-09-18 21:24:02

glum

LXG

Zarejestrowany: 2008-09-18
Posty: 25
Punktów :   

Re: koniec z niemysleniem!

ogolnie co do tagow to sa przydatne, ale moze bysmy je urozmaicili troche:
[obleg]->wszelkie info czy chcemy by ktos np sie nie dolaczal
[info]-> ogloszenia ogolne
[wyprawa] -> rzeczy ktore komus sa potrzebne np do pielgrzymki

Offline

 

#6 2008-09-18 21:57:30

Horadrim

Admin

8364881
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Zarejestrowany: 2008-09-15
Posty: 48
Punktów :   

Re: koniec z niemysleniem!

Jak będzie dużo Tagów to się wszyscy pogubimy i będzie taki bałagan jak bez tagów teraz

To tylko moje zdanie

A cha i jeszcze jedna rzecz.
W ustawieniach swoich możecie podać Nr.GG aby można było kogoś szybciej łapnąć w razie potrzeby.
Oczywiście kto chce bo to nie jest konieczne.
Będzie się wyświetlał pod waszym Avatarem lub tam gdzie może on być.
Bo możecie sobie powklejać swoje Avatary.


http://img261.imageshack.us/img261/7618/nowe2kr1.gif
GG.8364881

Offline

 

#7 2008-09-19 10:18:40

glum

LXG

Zarejestrowany: 2008-09-18
Posty: 25
Punktów :   

Re: koniec z niemysleniem!

prosze wszytkich o sprawdzanie co sie znajduje juz  w zbrojowni, a potem wrzucanie rzeczy, po pozniej sie okazuje ze miejsca w zbrojowni nie ma, a jest kilkanascie rzeczy co daja te same "bonusy", a gdy ktos cos potrzebuje to nie ma jak tego dodac
Prosze usuwac rzeczy jesli widzimy, ze nie sa uzywane albo daja gowniane bonusy do umijetnosci!!!
Cieszy mnie ze powstanie nowe stanowisko konserwatora zk.

Offline

 

#8 2008-09-28 19:22:13

LEENA

LXG

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 16
Punktów :   

Re: koniec z niemysleniem!

co do gg to racja  aco do krwi to jak sie ma16 walk do zaliczenia to czasami brak jej doskwiera  c////

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wszif.pun.pl www.mechatronikaa.pun.pl www.playergame.pun.pl www.gim16klasa1b.pun.pl www.scgnexus.pun.pl