DZENTELMENI-AK-NICTU

Forum klanu....

Liga Niezwykłych Dżentelmenów


#1 2008-09-18 18:38:39

arabell3

Admin

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 13
Punktów :   

Zmiana Nazwy i Rozbudowa

Droga Rado Klanowa.
Mam nadzieję, że mnie poprzecie.
Wiecie, że jesteśmy akademią nieistniejącego klanu. Mamy sojuszników na których za bardzo nie możemy liczyć. Właściwie to tylko najemnicy nam pomagają. A wiadomo dzisiaj walczą po naszej stronie  a jutro nam dokopią. Kto się nie rozwija ten ginie lub w najlepszym przypadku staje się pożywką dla silniejszych klanów. Ostatni przykład: odebrali nam dwa domki jak dziecku zabawkę. Dlatego chcę wprowadzić pewne zmiany.
Po pierwsze zmieniamy nazwę; Mamy już piękne logo dzięki Horadrimowi. Aby zmienić nazwę trzeba rozwiązać klan. (Raz już to przerabialiśmy).
Podajcie jaki termin będzie najlepszy.
Po drugie założymy własną akademię. A co? Nie stać nas? Stać. Ostatnio już musiałem odmawiać ludziom bo nie mieliśmy miejsca.
Reszta jakoś się potoczy:))))
Czekam na konstruktywne opinie w powyższej sprawie. Jak napisałem na początku: Mam nadzieję, że mnie poprzecie.

Offline

 

#2 2008-09-18 19:16:48

DarkAngel

Radny

Zarejestrowany: 2008-09-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: Zmiana Nazwy i Rozbudowa

Zmienic nazwe. Oczywiscie jestem ZA.
Termin dla mnie jest obojetny ale mysle ze trzeba to w miare szybko i sprawnie przeprowadzic.
Co do akademii. Hmmm.... pomysl dobry tylko kto by ja poprowadzil? Zakladam ze ktorys z czlonkow rady. Potrzeba nam tylko chetnego do podjecia sie roli dowodzacego klanem i mozemy zaczynac akademie
Tak ze ja popieram w 100%

Offline

 

#3 2008-09-18 19:33:45

Horadrim

Admin

8364881
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Zarejestrowany: 2008-09-15
Posty: 48
Punktów :   

Re: Zmiana Nazwy i Rozbudowa

Zgadzam się z szefem.Czas najwyższy abyśmy sami zaczęli się rozwijać .
Ataki i oblężenia na nas były,są i będą.A pomocy to sami musieliśmy szukać u najemników.
Więc co za różnica czy będziemy samodzielnym klanem czy nie.Sojuszników też sobie znajdziemy jak będzie taka potrzeba.

2 sprawa to pełny klan ludzi!!!!.
Mamy już obsadzony pełny klan i jak potrzebne jest nam miejsce to musimy kogoś wywalać a na jego miejsce brać najemnika.Sami wiemy że nikt nie chce być poza klanem bo wtedy jest bardziej narażony na ataki i oblężenia.
A jeżeli będzie akademia to na czas oblegu idzie taka osoba do akademii i tam przeczeka nasze oblężenie.

Najlepsze jest to że ludzie z naszej akademii mogą nie tylko nam robić ochronki ale także blokować najsłabszych
klanowiczów z klanu z którym mamy obleg. Aby oni nie mogli usunąć najsłabszych i na ich miejsce wziąć najemnika.
Bo jak akademia założy obleg na najsłabszego klanowicza od nich to już go nie mogą usunąć .

No i jeszcze sprawa świeżego narybku.Zawsze potem jest skąd wziąć ludzi do głównego klanu

Potrzebujemy właśnie akademii . A chętni na jej prowadzenie sami się zgłaszają


http://img261.imageshack.us/img261/7618/nowe2kr1.gif
GG.8364881

Offline

 

#4 2008-09-18 19:52:39

Lestat28

Radny

Zarejestrowany: 2008-09-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Zmiana Nazwy i Rozbudowa

Jestem jak najbardzie za:)

Offline

 

#5 2008-09-18 20:38:53

arabell3

Admin

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 13
Punktów :   

Re: Zmiana Nazwy i Rozbudowa

Dziękuję za poparcie mojej inicjatywy.  Przepraszam kolegę bobka, że nie zaczekałem na jego opinię. Ale im szybciej się z tym uporamy tym lepiej dla klanu.

Offline

 

#6 2008-09-19 14:09:52

bobek

Radny

Zarejestrowany: 2008-09-19
Posty: 10
Punktów :   

Re: Zmiana Nazwy i Rozbudowa

Tak trzeba sie rozwijac. I to bardzo dobre pomysły. brawa dla szefa!!! Nasz klan troche stanał w miejscu ale z takim nastawieniem rozwiniemy skrzydla;)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.friends.pun.pl www.teji.pun.pl www.aczkolwiek.pun.pl www.rap-gra.pun.pl www.pokemon-unova.pun.pl